מחלקות

מחלקת גרפיקה

מחלקת הגרפיקה של גברעם מעטפות איכות בע"מ הופכת את חלומות הלקוח למציאות. המקצועיות והניסיון הרב שהצטברו בחברה מאפשרים לנו לקבל את בקשות הלקוח, לתרום רעיונות יצירתיים או לבצע התאמות לפי דרישות הדואר, ובסופו של דבר להעביר ללקוח גרפיקה איכותית, נקייה ומותאמת לצרכיו.
במחלקת הגרפיקה של גברעם מעטפות איכות בע"מ אנו מקפידים על הציוד והמחשוב המתקדמים מסוגם בעולם, והם מסייעים לגרפיקאים בחברה בניהולו של אלון ניסן, מנהל המחלקה מזה 13 שנים להעביר את מפרטי הלקוח לעולם הדפוס ולייצור המעטפה המודפסת.

רוב לקוחות החברה רגישים מאוד לחומר המודפס, באשר הוא מהווה את חלון הראווה של העסק וחלק מהקמפיין השיווקי של כל לקוחותינו. תחושת הביטחון המלווה אותם במהלך העבודה עם מחלקת הגרפיקה של גברעם מעטפות נסמכת על שנים רבות של ניסיון, ועל הידיעה הברורה כי בסופו של דבר, מכאן ייצא המוצר האיכותי ביותר בשוק המעטפות בישראל.

מחלקת דפוס

במחלקת הדפוס של גברעם מעטפות איכות בע"מ, בניהולו של צבי טרי, מכונות הדפסה ייעודיות להדפסה על גבי מעטפות מכל הסוגים ומכל הגדלים. אנו מדפיסים בצבעים בודדים ועד להדפסת פרוצס, הדפסה  על צד אחד או ע"ג שני הצדדים של המעטפה. הדפסים בחברה, ותיקים ובעלי היכרות מצוינת עם יכולות המכונות, מביאים לידי ביטוי מקסימאלי את יכולות הדפסת האופסט האיכותיות והמהירות של המכונות. מחלקת הדפוס מהווה חלק חשוב בכרטיס הביקור של גברעם מעטפות, בכל עסק ובית בישראל, כאשר המעטפות נמכרות ללקוחות החברה כבר מודפסות בהתאם לבקשת הלקוח.

כ- 50% ממכירות החברה הן מעטפות מודפסות, ורשימת הלקוחות הארוכה כוללת גופים מוסדיים כגון המדפיס הממשלתי, הביטוח הלאומי, דואר ישראל והשירות הבולאי, את כל הבנקים וחברות הביטוח בישראל (בנק לאומי, בנק הפועלים בנק דיסקונט, מגדל, הפניקס, כלל חברה לביטוח ועוד), וחברות רבות מכל ענפי המשק. כולם נהנים משירות מהיר ומדויק, ומהאיכות הבלתי מתפשרת – שילוב מנצח של מעטפה והדפסה ברמה גבוהה.

מפעל החברה

מפעל החברה, בניהולו של חן נריה, מנהל התפעול של החברה,  ממוקם בקיבוץ גברעם ליד אשקלון, ומייצר מדי שנה מאות מיליונים של מעטפות למכירה בארץ ובחו"ל. במפעל החברה מועסקים כ- 100 עובדים, והמכונות מופעלות ע"י מפעילים ותיקים, רובם עובדים בחברה שנים רבות ומכירים את המכונות היטב, כך שהחברה בעלת כושר ייצור גבוה, קבוע ואיכותי. מוצרי החברה מוכרים היטב גם בשווקי אירופה, ואיכות המעטפות הינה ללא פשרות ותחרותית גם בהשוואה לחברות הגדולות והמובילות בעולם בתחום זה.

לחברה מכונות לייצור מעטפות קטנות וגדולות, מכונות לייצור מעטפות "וולט" – בהן פתיחת המעטפה היא   בצד הארוך של המעטפה, ומכונות לייצור מעטפות "כיס" - בהן הפתיחה היא  בצד הקצר שלה. אנו יודעים לייצר מעטפות מניירות נטולי עץ, כרומו, ניירות חומים וניירות צבעוניים או מהודרים, בכל משקלי הנייר הרלוונטיים לייצור מעטפות. מגוון המעטפות המיוצר במפעל החברה הינו הרחב ביותר בישראל, ולמעשה מפעל גברעם מעטפות הינו אחד המפעלים בהם מיוצר מגוון המעטפות הרחב ביותר בעולם.

תכניות הייצור של החברה נקבעות ע"י מחלקת תפ"י הסמוכה לייצור, בניהולה של ג`ניה אלדן, ומתבססות על אחזקת מלאי זמין של מעטפות מכל סוג, וזאת במטרה לאפשר זמינות גדולה יותר של מוצרי החברה ללקוחותינו. ברוב המקרים, החברה מסוגלת לנפק את המעטפות המוזמנות בתוך מספר ימים ולהובילן לאתר הלקוח בעזרת משאיות החברה המבצעות את חלוקת המשלוחים מדי יום בכל רחבי המדינה.

 מחלקת שיווק
מחלקת השיווק של החברה בניהול דורון שני, נמצאת בחזית החברה ופועלת מול מגוון רחב של לקוחות. החברה מחזיקה במכרזים המובילים במדינת ישראל ומספקת מזה שנים מעטפות לכל אגפי הממשלה דרך המדפיס הממשלתי, השירות הבולאי, דואר ישראל, ביטוח לאומי, משרד הביטחון וכ"ו. לחברה הסיווגים וההסמכות הנדרשות לעבודה מול כל משרדי הממשלה ואישור להדפיס את בולי דואר ישראל על גבי המעטפות. בנוסף, גברעם מעטפות מוכרת לכל הבנקים הגדולים בישראל: בנק לאומי, בנק הפועלים בנק דיסקונט ועוד, לחברות הביטוח, ומעטפות החברה מגיעות כמעט לכל בתי הדפוס הרלוונטיים במדינת ישראל, בעיקר דרך סוכני ומפיצי החברה הפרוסים באזור מרכז, ירושלים, חיפה, באר שבע ואילת.

מחלקת השיווק של החברה עובדת מול חלק מהלקוחות באופן ישיר, ומול חלקם דרך סוכני החברה המסוגלים ומעניקים שירות מעולה בכל נקודות הקצה בזמינות גבוהה, בתפירת פתרונות והתאמתם ללקוחות ואף באספקת כמויות קטנות של מעטפות.

באופן שוטף, במחלקת השיווק מתקבלות ההזמנות מהלקוחות. המחלקה מתאמת את דרישות הלקוח מול מחלקות הגרפיקה והתפ"י ומוודאת כי האספקה ללקוחות מתבצעת ע"פ בקשת הלקוח ולשביעות רצונו המלאה. גם הזמנת המעטפות דרך האינטרנט עוברת מסלול דומה ומפוקחת לכל אורך הדרך ע"י המנהלים במחלקה.

אבטחת איכות
מחלקת אבטחת איכות של החברה בניהול אבי דביר, אחראית על שמירת המותג "גברעם מעטפות איכות" כמותג המוביל בישראל בייצור ואספקת מעטפות. מזה שנים, החברה ידועה במגוון ובאיכות מוצריה, וגם מוצרי הייצוא של גברעם לאירופה זכו לשם טוב בשל הדיוק וההקפדה באיכות המוצר, ללא פשרות.

תהליכי אבטחת האיכות ובקרת האיכות של החברה ממוסדים ומעוגנים היטב בנהלי עבודה כתובים ומבוקרים, ולחברה כל ההסמכות והתקנים הנדרשים, כולל אישור לתקן iso -9002, אך, לא פחות מכך, המחויבות לאיכות ללא פשרות נמצאת עמוק בליבם ובמחשבתם של מנהלי ועובדי החברה וזאת מתוך הבנה עמוקה שזאת רמת המחויבות שלנו ללקוחותינו ולעצמנו.